Aksesuarai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaklaskarė

Kaklaskarė iš plono vilnonio audinio. Viduje - medvilninis pamušalas.Sudėtis: 100 % vilna (pamušalas 100 % medvilnė).Spalva: Natūrali.Priežiūra: Vilną nesunku prižiūrėti. Ji lengvai išsivalo. Išvedinus prakaito kvapas išnyksta, tad skalbti galima rečiau. Skalbti atsargiai, netrinti, nes v..

6.00€

Merino vilnos batukai

Batukai iš dvigubo velto trikotažinio merino vilnos audinio.Sudėtis: 100 %  merino vilna. (Mūsų merino vilnos gaminiai yra mezgami iš siūlų, kurie turi Woolmark sertifikatą).Spalva: Balta.Priežiūra: Vilną nesunku prižiūrėti. Ji lengvai išsivalo. Išvedinus prakaito kvapas išnyksta, tad ..

8.00€

Vilnonė kepurytė

Kepurė iš plono vilnonio trikotažinio audinio su medvilniniu pamušalu.Sudėtis: 100 % vilna (pamušalas 100 % medvilnė).Spalva: Natūrali.Priežiūra: Vilną nesunku prižiūrėti. Ji lengvai išsivalo. Išvedinus prakaito kvapas išnyksta, tad skalbti galima rečiau. Skalbti atsargiai, netrinti, nes vilna ..

9.00€

Vilnonės pirštinės

Pirštinės iš plono vilnonio audinio su medvilniniu pamušalu.Sudėtis: 100 % vilna (pamušalas 100 % medvilnė).Spalva: NatūraliPriežiūra: Vilną lengva prižiūrėti. Dėl greitos reakcijos, vykstančios jos chemines sudėties dėka, vilna lengvai išsivalo. Vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas ..

6.00€

Vilnos batukai

Vilnoniai batukai iš dvigubo velto trikotažinio audinio. Sudėtis: 100 %  vilna.Spalva: Natūrali.Priežiūra: Vilną lengva prižiūrėti. Dėl greitos reakcijos, vykstančios jos chemines sudėties dėka, vilna lengvai išsivalo. Vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, o skalbi..

10.00€